مردان ایران

اطلاعات و دانستنی های مردان

مردان ایران

اطلاعات و دانستنی های مردان
دراین سایت
در كل اينترنت
 • قالب وبلاگ
 • مردان ایران
  در این وبگاه جهت تنویر افکار مردان ایرانی و کمک به تشکیل و حفظ خانواده توسط آنها مطالبی نگاشته می شود و تفکرات و اقداماتی که جایگاه مردان در خانواده و اجتماع را مورد هجوم قرار می دهند نقد و بررسی می گردد.
  با توجه به شرایط کنونی جامعه یک نیاز اساسی برای بیداری مردان و تطابق آنها با شرایط خطرناکی که امروزه آنها را تهدید می کند وجود دارد.
  نقد های این سایت رویکرد اجتماعی دارد و در صورت نقد عملکرد افراد سیاسی تنها بازخورد اجتماعی و بعضا مذهبی آنها مورد توجه قرار می گیرد و تنها جهت تنویر افکار عمومی است.
  متاسفانه در میان انبوه سایت های زنان و سازمانهای مردم نهاد حامی حقوق زن ، جای خالی سازمان های مردم نهاد مردان شدیدا احساس می شود.
  البته نیت مبارزه و ایجاد جدال بین زنان و مردان نیست. بلکه هدف خنثی سازی توطئه ها و جلوگیری از مخابره پیام های دروغین و ناقصی است که توسط اغلب سایت ها و سمن های مردم نهاد زنان به سازمان های بین المللی و سیستم های دولتی صورت می گیرد.
  تاکید می گردد این سایت با گرایش های سیاسی به هیچ عنوان نه دوستی دارد و نه دشمنی.
  طبقه بندی موضوعی
  آخرین نظرات

  ۱ مطلب در آذر ۱۳۹۵ ثبت شده است

  در اینفوگرافیک زیر بر اساس آمارهای جهانی مشاهده می شود کشورهایی مانند سوئد و فنلاند و سایر کشورهای اروپایی که ناخدایان و پیشکسوتان در پیاده سازی ایده های فمینیستی هستند دارای بیشترین آمار خشونت های جنسی و تجاوز به زنان می باشند.

  این کشور ها که همیشه ژست روشنفکری و حمایت از زنان را گرفته اند و اولین تصویب کنندگان قوانین منع خشونت علیه زنان و کودکان هستند ،کار را تا جایی پیش برده اند که بخش اعظم پست های حکومتی، مدیریتی و کاری آنها در دست زنان است و به خوبی جای زن و مرد عوض شده و مردان بیکار شده و به امر نگهداری از فرزندان مشغولند و هر روزه در سایت های خبری پر بازدید ایران نویسندگان فمینیست به امر الگو قرار دادن این کشور ها و تمجید از اعمال آنها میپردازند.

  دیدن اینفوگرافیک زیر به خوبی روشنگر دروغ پردازی ها و عاقبت راهی است که این از خدا بی خبران تبلیغ می کنند و سعی دارند جامعه ایران را از حالت سالم و سنتی خود به سمت سیاهچال فمینیستی کشورهای در حال غرق شدن در مسایل اجتماعی و خانوادگی ببرند که همجنسبازی و هوسبازی و خیانت های خانوادگی و طلاق و تجاوز جنسی و آزار جنسی در آنها دارای بالاترین آمار است!

  این موضوع به خوبی نشان می دهد تصویب قوانین سختگیرانه منع خشونت علیه زنان نتیجه معکوس دارد.

  تجاوز به زنان

  .

  .

  .

  .

   + قتل شهردار زن به همراه دو روزنامه نگار زن در فنلاند

  .

  .

  .

  .

  ۱ نظر موافقین ۱ مخالفین ۰ ۱۶ آذر ۹۵ ، ۰۹:۲۷
  میلاد حمیدی