مردان ایران

اطلاعات و دانستنی های مردان

مردان ایران

اطلاعات و دانستنی های مردان
دراین سایت
در كل اينترنت
 • قالب وبلاگ
 • مردان ایران
  در این وبگاه جهت تنویر افکار مردان ایرانی و کمک به تشکیل و حفظ خانواده توسط آنها مطالبی نگاشته می شود و تفکرات و اقداماتی که جایگاه مردان در خانواده و اجتماع را مورد هجوم قرار می دهند نقد و بررسی می گردد.
  با توجه به شرایط کنونی جامعه یک نیاز اساسی برای بیداری مردان و تطابق آنها با شرایط خطرناکی که امروزه آنها را تهدید می کند وجود دارد.
  نقد های این سایت رویکرد اجتماعی دارد و در صورت نقد عملکرد افراد سیاسی تنها بازخورد اجتماعی و بعضا مذهبی آنها مورد توجه قرار می گیرد و تنها جهت تنویر افکار عمومی است.
  متاسفانه در میان انبوه سایت های زنان و سازمانهای مردم نهاد حامی حقوق زن ، جای خالی سازمان های مردم نهاد مردان شدیدا احساس می شود.
  البته نیت مبارزه و ایجاد جدال بین زنان و مردان نیست. بلکه هدف خنثی سازی توطئه ها و جلوگیری از مخابره پیام های دروغین و ناقصی است که توسط اغلب سایت ها و سمن های مردم نهاد زنان به سازمان های بین المللی و سیستم های دولتی صورت می گیرد.
  تاکید می گردد این سایت با گرایش های سیاسی به هیچ عنوان نه دوستی دارد و نه دشمنی.
  طبقه بندی موضوعی
  آخرین نظرات

  ۵ مطلب در خرداد ۱۳۹۵ ثبت شده است

  از برخی رسانه ها مدام خبرهایی شنیده میشود  که قرار است خودرو گران شود یا فلان خودرو گران شد. خودرو های داخلی در بازاری خالی از رقیب با وجود چندین برابر شدن قیمت خودرو های وارداتی در یک فضای انحصاری ظلم بزرگی را به مردم و میهمن اعمال می کنند و ظاهرا فقط خداوند می تواند بر آنها غلبه کند.

  اما از آنجایی که ما انسان ها جانشین خداوند در زمین هستیم با همدلی و همزبانی و اتحاد در تاریخ ثابت کرده ایم که می توانیم کمر هر ظلمی را بشکنیم و بینی منحوسش را بر خاک بمالیم.

  کمپین نه به خرید خودرو کمپینی بود که متاسفانه بخاطر اشتباه دولت و حمایت مالی از خودرو سازان و البته پخش دروغ مبنی استقبال گسترده مردم از وام دولتی برای خرید خودرو متاسفانه به دلیل اشتباه محاسباتی مردم از قوت ایستاد و سبب شد تا دیو خودروسازی مجددا مجال قدرتنمایی و اعمال فشار بر مردم را بیابد.

  ولیکن مساله این است که خودرو سازها با بی شرمی تمام مدام اخباری شوک آلود به جامعه تزریق می کنند تا مردم از ترس بیشتر گران شدن خودرو ها پیش دستی کرده و هر چه سریعتر و بیشتر به خرید خودرو گرایش پیدا کنند.

  اینجا هوشمندی مردم لازم است. مردم نباید خودرو بخرند.

  با این کار ما کمک می کنیم که خودرو سازها قدر مردم را بدانند و خودرو های درخور ارزش مردم تولید کنند. و در ثانی باید بفهمند که حق ندارند هر قیمت مزخرفی را روی محصولات فوق العاده بی ارزش خود بگذارند.

  واقعا مشخص نیست اتحاد انقلابی و ایثار ما ایرانی ها کجا رفته است.

  اگر نمی خواهید به میهن خدمت کنید حداقل برای خود ارزش قایل باشید.

  قیمت خودرو باید شکسته شود و کیفیت باید افزایش یابد یا این ظلم برچیده و درش تخته شود.

  ۰ نظر موافقین ۲ مخالفین ۰ ۲۲ خرداد ۹۵ ، ۱۴:۰۱
  میلاد حمیدی

  عواقب دانشگاه رفتن دخترها ببینید چقدر وخیم شده که حتی یک پسربچه 9 ساله هم اون رو درک می کنه. از فساد و اغفال شدن گرفته تا زیر بار مسئولیت نرفتن دختر ها در زندگی آینده و بی وفایی اونها. شیوع طلاق و فساد و پیدا کردن رفتارهای مردانه و توقع کار کردن در بیرون و فرار از خانه داری و شوهر داری رو هم که دیگه واویلا.

  فراموش نکنید طبق آمار 90 درصد طلاق ها به درخواست زن صورت میگیرد و در 10 درصد دیگر هم زن در اون نقش داره و از هر 100 طلاقی که صورت میگیره 85 مورد اون زنها تحصیلکرده هستند!!!

  از عوارض دیگر دانشگاه رفتن دختران و اشغال شدن 70 درصد دانشگاه ها توسط دانشجویان دختر این است که اکثر موقعیت های شغلی نیز توسط آنها اشغال می شود. پسری که به سربازی می ورد تا برگردد با این بحران بیکاری همین 70 درصد دختران اکثر موقعیت های شغلی را اشغال می کنند. بحران بیکاری و خصوصی سازی که سبب کاهش اشتغال شده به انضمام دریافت حقوق کمتر و خدمات بیشتر(قضاوت با شما) از طرف خانم ها ضمن بالا بردن توقع کارفرمایان سبب کاهش میزان دست مزد ها نیز می شود. حالا این خانم طبق قوانین و شرع مسئول تامین مخارج خانواده نیست و بنابراین به حقوق کم بسنده می کند ولی آقا یا باید قید اشتغال را بزند و یا در صورت کار دستمزد کم بگیرد.

  همین بهانه می شود برای خیلی از زنها برای اینکه برای کمک به مخارج زندگی باید من هم کار کنم. اما این تنها وسیله ایست برای بیرون رفتن از خانه و فرار از شوهر داری و بچه داری و استقلال از مرد.

  این امر ضمن افزایش بیکاری برای مردان و کاهش دست مزد ها ، سبب کاهش توان مردان در اداره زندگی و کم ارزش شدن مرد در نتیجه این عوامل ، سبب کاهش ازدواج و افزایش طلاق و فساد اخلاقی نیز می گردد.

  در زیر نامه یک پسر بچه 9 ساله رو به دختری که دوستش داره بخونید و لطفا نظر بدید.

   

  .

  ۱ نظر موافقین ۲ مخالفین ۰ ۲۲ خرداد ۹۵ ، ۰۹:۱۰
  میلاد حمیدی

  ماه رمضان

  باز هم ماه مبارک رمضان فرا می رسد و ما با دلی آکنده از امید به رحمت الهی و با چشمانی پر از اشک شوق از میهمانی خدا در این روزهای گرم و طاقت فرسا روزه می گیریم و حدود 17 ساعت گشنگی و تشنگی را در این شهر(تهران) پر از دود و شلوغی و ترافیک و آلودگی های صوتی و بصری و شهری که اگر پر از گناه نباشد لیکن از گناه کم ندارد تحمل خواهیم کرد.

  در شلوغی کشنده ی مترو بوی دهان، بوی عرق و تعفن برخی را تحمل خواهیم کرد و کار نکردن سیستم تهویه مترو و عرق ریختن ناشی از تراکم جمعیت و له شدن را تحمل خواهیم کرد و اندک انرژی باقیمانده از ساعت ها جان کندن و کار کردن را هم در مترو از دست خواهیم داد و با تنی خورد و روحی آزرده و اعصابی به هم ریخته به خانه باز خواهیم گشت.

  و این تازه اول راه است، صف طولانی نانوایی، کمبود شیر و لبنیات، گران تر شدن و کمیاب شدن  خرما و سبزی های مورد نیاز از جمله سبزی خوردن، گرانی میوه و مایحتاج که اغلب آن در نتیجه حرص زدن بیش از حد مردم و دندان گردی سود جویان است تنها گوشه ای از مشکلات در این بی حوصلگی ها و خستگی هاست که خود مزید بر علت می شود.

  و نمی دانم آیا خداوند به آه دل دردمندان و روزه داران در این ماه توجه می کند و بلایی را بر جان سودجویان و دلالان  می اندازد که این ماه را به جای ماه نزول برکات به ماه رخت بستن برکات و قحطی و صعود قیمت ها تبدیل می کنند؟!!! سود جویانی که از این ماه الهی و روحانی هم برای سود جویی و مکیدن خون مردم نمی گذرند و رحم و مروتی ندارند!!!

  آیا مسئولین امر می شنوند؟ آیا از ماشین های شاسی بلند کولر دار خود پیاده می شوند تا بین مردم در میان جمعیت له شوند و آیا آنها هم سر سفره  در برخی روزها شیر نخواهد بود؟!!! آیا همسر آنها هم در میان آفتاب ساعت های طولانی در صف نانوایی و سبزی خواهد سوخت تا حال مردم را درک کنند؟!!!

  ۲ نظر موافقین ۱ مخالفین ۰ ۱۶ خرداد ۹۵ ، ۱۲:۴۰
  میلاد حمیدی

  ماجرای حقوق زنان در ایران واقعا داستانیست ...

  حقوق زنان

  ۱ نظر موافقین ۱ مخالفین ۰ ۰۵ خرداد ۹۵ ، ۱۴:۳۴
  میلاد حمیدی

  از استخدام گسترده زنان در شرایط بیکاری مردان و پسران در جامعه  گرفته ( با توجه به اینکه شرعا و قانونا مردان مسئول تامین مخارج زندگی هستند و بدون آن از تشکیل یا حفظ زندگی عاجزند) تا احترام کاذب و مفرط جامعه به جنس زن و در عین حال تحقیر مردان در صدا و سیما و سایت های خبری ( که مملو از زنهای فمینیست دست اندر کار می باشد) تا دیده نشدن روز پسر و روز مرد در تقویم توسط شورای عالی انقلاب فرهنگی (در تقویم روز زن تعریف شده است نه روز مادر که سیستمی ضد خانواده می شود که اینجا جنسیت اهمیت می یابد اما به جای روز مرد تعریف شده روز پدر، و در ضمن در تقویم روز دختر داریم در حالی که روز پسر تعریف نشده است و روز جوان هم معمولا به هر دو جنس مصادره می شود)، در نظر گرفتن واگن های اختصاصی به زنان در مترو و اتوبوس و امکان ورود زنان به واگن های مردانه، احترام و مساعدت بیشتر جامعه نسبت به فرزندان دختر و بی توجهی نهادینه شده به مردان و پسران (بی توجهی جامعه به مردان و پسران) و سیاست های منزجر کننده فمینیستی در سیستم های شهرداری و مکانیزه شهری همه و همه سبب سرخوردگی مردان شده است و آنها را به شکلی از انسان بودن و مرد بودن خود بیزار کرده است.

  در این جامعه که زنان آن بد آموزش دیده و مغزشان شستشو داده شده است با برائت از مصونیت هایی که دین در قالب محدودیت هایی برای حمایت از زنان در نظر گرفته است (مثلا حجاب که برای حفاظت از زن است چیزی نظیر بستن کمربند ایمنی یا عدم مجوز ورود به برخی مسیرها در  راهنمایی و رانندگی برای رانندگان میباشد) سعی می کنند که مرد شوند و گاها ظاهر مردانه و خوی مردانه پیدا کنند و مردان برای فرار از خشونت کشنده ای که در جامعه بر علیه آنها به جرم مرد بودن اعمال می شود و جهت پناه بردن به امتیازاتی که جامعه به صرف جنسیت پرستی برای زنان در نظر گرفته است با ظاهر زنانه در اجتماع ظاهر می شوند تا بلکه به آنها رحمی شود!

  عکس های زیر نشانگر پسران دستفروشی است که برای در آوردن لقمه ای نان با در آوردن سر و شکل خود به شکل دختران سعی در جلب ترحم جامعه تبعیض گر به خود دارند که دستگیر می شوند!

  بدتر از همه برخورد بد شهرداری به شکلی بی رحمانه و آنطور که در خبرها شنیده شده ضرب و شتم دستفروشان است و اینکه اینها را سبب مزاحمت رفت و آمد مردم می دانند و آنها را با انواع تراکت ها و بنرهای غلط تبلیغاتی در مترو آماج توهین و تبلیغات منفی قرار می دهند در حالی که اغلب اینها جوانان بیکار و بیچاره ای هستند که دنبال لقمه ای نان برای مادر و یا همسر یا خواهر خود هستند!

  شهرداری در حالی که انواع و اقسام کارها و اشتغالها به شکل مستقیم و غیر مستقیم را برای زنان ایجاد کرده است و حتی آنها را در بازارچه ها و فروشگاه های شهروند و بازارچه هایی که برای فروش مصنوعات زنان ایجاد کرده مشغول نموده است، اغلب بخش های اداری و مدیریت شهری، بخش های تبلیغاتی و فرهنگی و غیره ... را به زنان سپرده است ،در عین حال نسبت به مردان کاملا بی تفاوت و سخت گیر است و نه تنها برای آنها کاری نمی کند بلکه بدترین خشونت ها را هم به آنها اعمال می نماید.

  و صد البته شهرداری اصلا به فکر مزاحمت برای عبور و مرور مردم نیست که با انگ سد معبر اینها را آماج خشونت قرار می دهد چون اگر نگران این موضوع بود انواع و اقسام تیرهای برق و تابلو ها و موانع عبوری را که خودش سر راه پیاده روها سبز کرده است جمع می کرد و فکری به حال شلوغی مترو می کرد و تلاشی در جهت کاهش تراکم در تهران انجام می داد. اما شهرداری برای توجیه کار زشت و بی رحمانه خود با این طفل های معصوم و مردان بیچاره بیکار که اقدام به دست فروشی می کنند و به خاطر سیاست های غلط دولت و مسئولان کشور و خود شهرداری بیکار هستند با خشونت هر چه تمام تر رفتار می کند و در عین حال شهردار تهران با بی شرمی تمام پشت تریبون حاضر شده و تهران را شهری مردسالار می خواند!

  پسران دست فروش

  پسران دست فروش

  لینک های مرتبط:

  دختران دست فروش پسر شدند!

  http://tabnak.ir/fa/news/590919

  قالیباف: تهران متاسفانه شهری مردسالار است

  http://isna.ir/fa/news/95022717196

  ۲ نظر موافقین ۱ مخالفین ۰ ۰۱ خرداد ۹۵ ، ۰۹:۱۹
  میلاد حمیدی