مردان ایران

اطلاعات و دانستنی های مردان

مردان ایران

اطلاعات و دانستنی های مردان
دراین سایت
در كل اينترنت
 • قالب وبلاگ
 • مردان ایران
  در این وبگاه جهت تنویر افکار مردان ایرانی و کمک به تشکیل و حفظ خانواده توسط آنها مطالبی نگاشته می شود و تفکرات و اقداماتی که جایگاه مردان در خانواده و اجتماع را مورد هجوم قرار می دهند نقد و بررسی می گردد.
  با توجه به شرایط کنونی جامعه یک نیاز اساسی برای بیداری مردان و تطابق آنها با شرایط خطرناکی که امروزه آنها را تهدید می کند وجود دارد.
  نقد های این سایت رویکرد اجتماعی دارد و در صورت نقد عملکرد افراد سیاسی تنها بازخورد اجتماعی و بعضا مذهبی آنها مورد توجه قرار می گیرد و تنها جهت تنویر افکار عمومی است.
  متاسفانه در میان انبوه سایت های زنان و سازمانهای مردم نهاد حامی حقوق زن ، جای خالی سازمان های مردم نهاد مردان شدیدا احساس می شود.
  البته نیت مبارزه و ایجاد جدال بین زنان و مردان نیست. بلکه هدف خنثی سازی توطئه ها و جلوگیری از مخابره پیام های دروغین و ناقصی است که توسط اغلب سایت ها و سمن های مردم نهاد زنان به سازمان های بین المللی و سیستم های دولتی صورت می گیرد.
  تاکید می گردد این سایت با گرایش های سیاسی به هیچ عنوان نه دوستی دارد و نه دشمنی.
  طبقه بندی موضوعی
  آخرین نظرات
  ۱۰ آبان ۹۶ ، ۱۵:۴۳

  قانون منع خشونت علیه زنان

  مردان از نظر عاطفی خشونت های بیشتری را تجربه می کنند.از سیستم خانواده گرفته تا کل اجتماع نسبت به خشونت علیه مردان حساس نیست و نتیجه آن اقدام به تصویب قوانینی برای منع خشونت علیه زنان بدون توجه به مردان با پیش فرض مجرم انگاری و مقصر دانستن صرف مردان است. خشونت عاطفی به مراتب از خشونت های جسمی بدتر است و معمولا نشانه ی ظاهری ندارد اما بازخورد آن در اعمال خشونت های فیزیکی علیه زنان موثر است. یکی از ایرادات اساسی قانون منع خشونت علیه زنان  که متاسفانه مورد مطالبه گروه های فعال اجتماعی و حقوقی در مجلس می باشد  نادیده گرفتن خشونت علیه مردان است. در حالی که وقتی یک زن با خشونت  فیزیکی یک مرد مواجه می شود به احتمال خیلی قوی، لحظاتی قبل از آن مرد خود را در فشار روحی و خشونت روحی قرار داده است و او را تحقیر کرده و یا با لجبازی و یا از روی عمد برای گرفتن طلاق و امتیازات دیگر قانونی مرد را به این سمت سوق داده است. یا اگر مردی در جامعه خشونتی از خود علیه زنان بروز می دهد نتیجه و بازتاب خشونت های جامعه علیه اوست که نهادینه شده است  و یا بازخوردی از تحقیرها و کم کاری هایی است که همسر و یا خانواده در قبال او انجام داده است.

  بدون در نظر گرفتن این عوامل تصویب هر قانونی برای منع خشونت علیه زنان نه تنها دارای تاثیر مثبت نخواهد بود بلکه در آینده نه چندان دور وضع را بدتر خواهد کرد. زیرا تصویب قوانینی مثل منع خشونت علیه زنان زمینه ساز طلاق و مجازات بیشتری بخصوص در سیستم خانواده خواهد بود و مردی که مجرم شناخته شود و تمام داشته های خود را تمام شده ببیند، چون آب را از سر خود گذشته می داند ممکن است دست به اقدامات خطرناکی بزند و به قول معروف به سیم آخر بزند. و صد البته جامعه مردان در صدد تلافی و پاسخ به این قانون که خود نوعی خشونت علیه مردان می باشد برخواهد آمد.

  دقیقا مثل جوامع غربی که پیشتاز در تصویب این قوانین بودند.

  عاقبت این قوانین در آن کشورها چیزی جز افزایش خشونت ها علیه زنان نبود.

  می توانید برای اثبات این مدعا به آمار ها و یا اینفوگرافیک زیر رجوع نمایید.

  این موضوع به خوبی نشان می دهد تصویب قوانین سختگیرانه منع خشونت علیه زنان نتیجه معکوس دارد.

  تجاوز به زنان

  .

  .

  .

  .

   + قتل شهردار زن به همراه دو روزنامه نگار زن در فنلاند

  .

  .

  .

  .

  موافقین ۱ مخالفین ۰ ۹۶/۰۸/۱۰
  Share

  نظرات  (۲)

  سلام آقا میلاد!روز و روزگار خوش.چرا نه این سایت و نه انجمن حمایت از حقوق مردان دیگه آپ نمیشه؟!؟!؟نکنه در برابر هجمه های بی امان شیاطین فمنیست باید شکست رو پذیرفت؟!!!؟شما رو به اون خدایی که میپرستید کوتاه نیاید و دوباره قلم زنی در راه احقاق حقوق پایمال شده آقایون رو آغاز کنید
  پاسخ:
  سلام دوست عزیز ما که شکست نخوردیم. اما در بین مسئولین هیچ عزم جدی ای وجود ندارد که روند تخریب های فمینیتسی را متوقف کنند. دیگر ازدواجی وجود ندارد که نگران تخریب های فمینیسم باشیم. فمینیسم دیگر کار خودش را کرده است و اکنون موقع برداشت محصولش است.
  دلیل اینکه چرا قدرت مرد به افول می رود به خاطر این است که متاسفانه مردان و پسران دنبال علم ننی روند و زنان می روند که باعث شده در آینده نزدیک دکتر کو مهندس و کارمند زن سوپور و جاروکش و چاه کن و حمال مرد یکی این است دیگر مردان دنبال علم نمی روند و این باعث کاهش قدرت مرد می شود
  پاسخ:
  موافق و مخالفم   از بابت اینکه می فرمایید مردها به دنبال علم نمی روند پس افول میکنند علم برای کسی برتری نمی آورد مهم توانمندی است و خوب می دانیم توانمندی های زنان زورتپانی و به زور و سرنیزه و قانون های حمایتی و تبعیض های مثبت برای آنها حادث شده و تماما توسط مردها به آنها اعطا می شود ولی اینکه می فرمایید در آینده معکوس می شود این درست است اما باز نه به خاطر برتری زنها بلکه بخاطر همان حمایت های زورکی و تپاندن زنها در سیستم ها که توسط سیستم سرمایه داری انجام می گیرد تا بهره کشی بیشتری شود و در ضمن تمام زنها بعنوان هم نیروی ارزان و هم سرمایه جنسی مورد سو استفاده واقع شوند و ضمنا با عناوین و دروغ های ظاهری و در باغ سبز زن ها را فریفته و سرمست کنند تا هم بتوانند از بدن زن استفاده کنند هم از کار ارزان او. و هم قدرت مردان دیگر را نابود کنند تا خود حکومت کنند به عبارتی خیلی راحت صاحب نوامیس مردم شوند.

  ارسال نظر

  ارسال نظر آزاد است، اما اگر قبلا در بیان ثبت نام کرده اید می توانید ابتدا وارد شوید.
  شما میتوانید از این تگهای html استفاده کنید:
  <b> یا <strong>، <em> یا <i>، <u>، <strike> یا <s>، <sup>، <sub>، <blockquote>، <code>، <pre>، <hr>، <br>، <p>، <a href="" title="">، <span style="">، <div align="">
  تجدید کد امنیتی